Логотип Логотип

Пам'ятка для батьків

 1. Для відпочинку в ТОВ СОК «Ковпаківець» необхідно придбати путівку. Місце бажано забронювати заздалегідь на відповідну зміну.
 2. Медичні документи оформляються в дитячій поліклініці за місцем проживання:
  • медична довідка про профілактичні щеплення;
  • довідка про відсутність інфекційних захворювань членів сім’ї за місцем проживання дитини;
  • довідка про відсутність педикульозу.
 3. Прийом дітей здійснюється з 8:00 до 14:00 години. Відпочиваючі розподіляються по загонам згідно вікової категорії.
 4. На кожній путівці вказано перелік обов’язкових речей, які дитина повинна взяти в табір.

Звертаємо увагу!

 1. Забирати дитину із закладу можна лише за наявності заяви встановленого зразка на ім’я директора, а також пред'явивши оригінал документа на дитину та власний паспорт.
 2. При виїзді дитини за територію табору більш ніж на добу, батьки повинні надати довідку про стан здоров’я дитини та про відсутність контактів з інфікованими хворими.
 3. За систематичне порушення режиму та правил поведінки (фізичне приниження гідності дітей, самовільний вихід за територію, куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин, пошкодження чужого майна) або при виїзді дитини за сімейними обставинами вартість невикористаних днів не компенсується.

Це важливо!

 1. Адміністрація та педагогічний колектив оздоровчого комплексу не надає послуг по зберіганню грошей, мобільних телефонів, ювелірних виробів, особистих речей і в разі їх зникнення - відповідальності не несе.
 2. Категорично заборонено брати колючі, ріжучі і вибухонебезпечні предмети, петарди, цигарки, сірнички, запальнички, алкогольні напої, лікарські препарати (у таборі цілодобово працює медичний пункт, де в разі необхідності, Вашій дитині нададуть кваліфіковану допомогу). Якщо Ваша дитина має приймати протягом зміни ліки на регулярній основі, їх необхідно передати медпрацівнику закладу.
 3. Відвідування дітей у таборі можливе в суботу та неділю з 9:00 до 13:00 години. Переконливо просимо батьків не привозити швидкопсуючі продукти заборонені санітарними службами.
 4. Розпорядження директора табору є обов'язковими для виконання всіма відпочиваючими.

Поїздка до табору стане для Вашої дитини справжнім святом! Бажаємо Вашим дітям гарного, корисного та захоплюючого відпочинку та оздоровлення в нашому закладі!

«Ковпаківець» щиро відкриває двері для кожного відпочиваючого!

І зміна: 10.06 – 30.06 (21 день)
ІІ зміна: 03.07 – 23.07 (21 день)
ІІІ зміна: 26.07 – 15.08 (21 день)